Rytuały Miłosne i Magia Przyciągania dla Ciebie

Rytuał na odzyskanie utraconej miłości. Poradnik: rytuały miłosne w praktyce. Jak to dzia

 

 
Czy rytuały na odzyskanie miłości są skuteczne?
Kiedy pojawią się efekty rytuału?
kiedy On wróci?
 

Jakie czynniki gwarantują, że rytuał będzie skuteczny, wróżka Irmina May proponuje poradnik, który krok po kroku wyjaśni wykorzystanie białej magii w przyciąganiu miłości i rozwiązywaniu miłosnych dylematów.  Magia nas otacza, obcujemy z nią na codzień i jeśli tylko otworzysz drzwi do swojego serca zdziała cuda także w Twoim życiu i nie ma znaczenia ile masz lat, gdzie mieszkasz i kim jesteś, jeśli tego zapragniesz miłość zagości także w Twoim życiu na stałe.
Jednakże podejmując decyzję o korzystaniu z magii trzeba wziąć pod uwagę i uczciwie rozważyć, parę bardzo istonych dla skuteczności rytuału miłosnego, kwestii. Pierwsze pytanie, na które trzeba sobie uczciwie odpowiedzieć to czy moja ukochana osoba jest w tej chwili wolna, czy może jest w szczęśliwym związku? Jeśli posiadasz taką wiedzę już w tej chwili, to musisz też przyjąć, że podejmowanie działań magicznych w tej konkretnej sytuacji przyniesie więcej smutku niż radości, o tym szerzej innym razem. Kolejna kwestia przy której należy się zatrzymać, to czy moja intencja jest czysta, z jakich pobudek wynika, czym się kieruję? Rozpoczynanie prac magicznych kierując się chociażby gniewem, już na starcie skazuje podjęte działania na niepowodzenie. Następny czynnik to wiara w powodzenie rytuału, odpowiedz sobie na pytanie, czy jestem pełen wiary w powodzenie, czy też dręczą mnie wątpliwości, lęk i niepewność? Czarne myśli i strach ściskający gardło to nie jest najlepsze towarzystwo - magia wymaga spokoju, skupienia i wiary. Ważnym aspektem na który należy zwrócić szczególną uwagę jest porozumienie z magiem, warunkiem koniecznym jest pełne zaufanie i wiara w jego umiejętności i możliwość pomocy. Należy wziąć wymienione składniki pod uwagę, bowiem wszystkie wątpliwości, lęki i czarne myśli odsuwają w czasie spełnienie Twojego pragnienia lub wręcz go niweczą.
Jeśli w tej chwili, jeszcze przed rozpoczęciem rytuału miłosnego, nie wierzysz w działanie magii i możliwość powodzenia rytuału, to nie należy go wykonywać. Ponadto dobrze  się  zastanów,  czy aby  na  pewno  tego  chcesz,  bo  magia  to  ogromna  siła  ona  zrobi  co  ma  zrobić, ale magii  nie  da się  potem  anulować  jak  nam się  znudzi, warto wziąć to również pod uwagę.
Natomiast, jeśli są w Tobie  wątpliwości co do własnych oczekiwań to należy je jeszcze raz przemyśleć, czy rzeczywiście pragniesz  spełnić swoje marzenie?
Czy potrafisz odrzucić wahanie i wątpliwości?
W wyniku prac magicznych związanych z rytuałem miłosnym, aktywizujemy energię miłości, która będzie miała dobroczynny wpływ także na wszystkie sfery Twojego życia. Czy jesteś  gotowy na cuda w swoim życiu?
Jeśli jest Twoim pragnieniem, aby  szczęście, radość i miłość na stałe zagościło w Twoim życiu to nic nie powstrzyma Cię, aby o swoje szczęście zawalczyć.
Czego w tej chwili brakuje Ci najbardziej? Co Cię uszczęśliwi? Chcesz odzyskać partnera, jego miłość? Czy chcesz by wrócił  i kochał szalenie? A może chcesz, żeby znowu się Tobą zainteresował i odwzajemnił Twoje uczucia? Cokolwiek to jest warto o to walczyć, warto walczyć o swoje szczęście.    
 

 

Kompozycja Fotograficzna

 autor: SERAFINA

 Pragnę:

  •     przywołania miłości
  •     odzyskania miłości
  •     powrotu ukochanej osoby
  •     uzdrowienia związku,
  •     zakończenia romansu partnera
  •     uwolnienia od osób zagrażających związkowi
  •     uwolnienia od niechcianej znajomości
  •     odzyskania spokoju i równowagi
  •     wzmocnienia wiary w siebie i w nas

Decyzja o przeprowadzeniu rytuału to z jednej strony szczęśliwa chwila pojawienia się zmiany na lepsze, z drugiej strony to nowa wartość w Twoim życiu. Wartość która mówi o uruchomieniu potężnych sił, dzięki którym staniesz się szczęśliwym spełnionym człowiekiem, ale także nakazuje dyscyplinę i odpowiedzialność za swoje myśli, słowa i czyny. Jeśli  pragniesz zmiany, zacznij już dziś, jeśli uważasz, że możesz to zrobić pisz na mojego e-maila i zaproś magię do swojego życia. 

Wiele dróg prowadzi ku miłości propozycja autorska jasnowidza i medium Irminy May to sprawdzony już sposób wykorzystania magicznej wiedzy do odnalezienia szczęścia w miłości.
Wkrótce ciąg dalszy.

Zapraszam

 

Wróżka Irmina May

 

Strona: www.irminamay.pl

 

wrozby-milosne.jpg